Sztuka Prezentacji -szkolenie otwarte (Katowice)


Program jest dostępny na naszej stronie internetowej (synteza pl) w zakładce terminarz szkoleń otwartych. ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wartość pieniądza w czasie i ocena projektów inwestycyjnych Zarządzanie wynikiem finansowym i płynnością Windykacja należności - aspekty bilansowo - podatkowe Rezerwy w prawie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Współtwórca Androida i wicedyrektor Google’a, Andy Rubin, ogłosił najnowsze statystyki dotyczące jednego z najlepszych mobilnych systemów operacyjnych. MSI prezentuje prototyp komputera all-in-one, który wspiera technologię 3D, posiada 23,6-calowy ekran Full HD oraz myszkę zmieniającą się w telefon IP, a wszystko zamknięte w futurystycznej obudowie.Oficjalne oświadczenie firmy Microsoft pogrzebało nadzieje posiadaczy palmofonu HD2: nie będzie na nim możliwa aktualizacja do Windows Phone 7. Acer zaprezentował notebooka Aspire AS8940G, który pod względem parametrów z powodzeniem może zastąpić komputer stacjonarny. Przypominamy, że trwa kolejny konkurs filmowy organizowany przez firmę MSI Polska. Zadaniem uczestników jest stworzenie scenariusza reklamy, a potem jego realizacja.

Nowy produkt z serii LIFEBOOK P zajmuje mało miejsca, a przy tym oferuje wiele opcji łączności i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Pojawiła się nowa wersja testowa typu Release Candidate przeglądarki Opera 10. Mapy Google już bywały kompatybilne z innymi modelami samochodów, ale Ford, jako pierwszy, będzie udostępniał tę funkcję za darmo. Oczywiście tylko w modelach z modułem Sync.

Obszar/korzyści: Zapraszamy na szkolenie, podczas którego: przedstawimy aktualną wiedzę w zakresie problematyki naliczania wynagrodzeń pracowniczych oraz obowiązków pracodawcy w zakresie rozliczeń ...
Lokalizacja: Mikołajki - Rodzaj: kurs / szkolenie Zespoły „Nurt Potok” z Gimnazjum w Potoku oraz „Smaczna Zupa” z Technikum Mechaniczno-Elektrycznego w Biłgoraju zwyciężyły w siódmym, ostatnim, półfinale DialNet Masters. Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Informacje wstępne Język SQL Architektura systemu Oracle * RDBMS, baza danych, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieProgram dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Terminarz Szkoleń Otwartych. ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Kamery internetowe marki HP mają problemy z rozróżnianiem twarzy czarnoskórych od otoczenia. Oznacza to, że Murzyni nie mogą korzystać z funkcji śledzenia i rozpoznawania twarzy w swoich notebookach. Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Komunikacja bez słów Sukces Mowy Ciała (Kraków)


Szkolenie obejmuje następujące zagadnienia: Komunikacja niewerbalna - podstawowe pojęcia Czar pierwszych 15 sekund - o znaczeniu pierwszego wrażenia Pantomimika czyli rola gestów w ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Seagate wreszcie z napędem SSD


Seagate wreszcie dołącza do grona producentów, dla których nie są obce napędy SSD. Pulsar to 200-gigabajtowa stacja SSD, złożona z układów SLC NAND flash i oferująca wysokie prędkości transferu.

12,5-megapikselowy kompakt z ogromnym zoomem


Samsung oficjalnie prezentuje swój najnowszy aparat cyfrowy, wyposażony w 12,5-megapikselową matrycę, podwójną stabilizację obrazu oraz 24-krotny obiektyw.

Microsoft Office Excel 2003 - Zaawansowana praca z arkuszem kalkulacyjnym (Poznań)


<div class="content"> <div align="justify"> <b>Czas trwania:</b> 16 godz. <h3>Rozdział 1 Podstawy pracy z programem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Niemcy: kara za niezabezpieczoną sieć WiFi


Jeżeli mieszkasz w Niemczech, lepiej się podszkol z obsługi ruterów, bo jeśli ustawione przez ciebie zabezpieczenia będą za słabe, w razie włamania do twojej sieci bezprzewodowej to ty zapłacisz karę!

Historia (Lublin)


W czasie studiów można dokonać wyboru jednej ze specjalizacji zawodowych spośród: archiwalnej, pedagogicznej, wiedzy o polityce, medioeuropeistyki oraz geoinformacji. Studenci historii uczą ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Skype dla Symbiana pojawi się lada moment


Długo oczekiwany Skype dla Symbiana zadebiutuje dziś. Jest już dostępny dla użytkowników z USA, najprawdopodobniej jeszcze dziś będzie udostępniony na polskiej witrynie.

Zarządzanie czasem szkolenie otwarte (Gdynia)


Nie chodzi o to aby pracować, ale o to aby pracować z głową Wprowadzenie Czas to pieniądz" niestety jednak (nawet przy ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ciąg dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

Zobacz, jak wygląda Call of Duty: Black Ops


Na razie możemy zapomnieć o aferze z Infinity Ward i dać kredyt zaufania Activision Blizzard, które zaprezentowało nowy zwiastun do przyszłej część Call of Duty. Black Ops wygląda fenomenalnie.

Mobile Dictionary XT dla iPhone/iPod Touch


Techland wprowadził do swojej oferty nowy produkt, mobilny słownik polsko-angielski Mobile Dictionary XT przeznaczony na platormę iPhone OS.

MSI wprowadza na rynek pierwszy netbook z systemem Novell SUSE Moblin


Nowy netbook pozwoli korzystać z bogatych zasobów Internetu i multimediów przez niemal cały dzień.

Specjalista ds Funduszy unijnych z Akredytacją - kurs korespondencyjny (Poznań)


Program szkolenia korespondencyjnego: ETAP 1 (Skrypt 1) 1. Wprowadzenie do Funduszy Unijnych dla firm. 2. Omówienie Programów: - RPO, - PO ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Smartfon z procesorem 1 GHz i systemem Windows Mobile 6.5


Toshiba zapowiada nową wersję smartfona TG01, która oparta będzie na tym samym, szybkim procesorze Qualcomm Snapdragon, ale dostępna będzie z nowym systemem Windows Mobile 6.5.

Legislatorzy apelują do FTC, aby obejrzała dane zebrane przez Google'a


Dwaj legislatorzy, specjalizujący się w prawie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi.

Policja chce prawa do śledzenia internautów


Policja i służby specjalne chcą, żeby portale i witryny internetowe gromadziły dane o internautach i ich działaniach na potrzeby ewentualnych śledztw - pisze czwartkowa "Rzeczpospolita".

Acer szykuje konkurenta dla Apple MacBook Air?


Według serwisu CENS firma Acer, drugi co do wielkości producent komputerów przenośnych, pracuje nad nowym modelem notebooka, który ma być pecetową odpowiedzią na komputery Apple MacBook Air.

Gry, gadżety i ciekawy konkurs w FAMAGAMES i FAMAHARDWARE


Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, testy przenośnych pamięci USB oraz najciekawsze wydarzenia ze świata gier komputerowych, czyli FAMAHARDWARE & FAMAGAMES w skrócie.

Era, Inteligo i MasterCard: pierwsza w Polsce komórka, którą zapłacisz


Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynają dziś konsumenckie testy płatności mobilnych z użyciem telefonów komórkowych. W trwającym cztery miesiące programie pilotażowym weźmie udział 100 osób będących jednocześnie klientami Inteligo i Ery.

Seria Call of Duty zarobiła już 3 miliardy dolarów


Firma Activision ogłasza, iż jej niezwykle udana seria gier FPS, której ostatnia część Modern Warfare 2 trafiła niedawno na rynek, zarobiła już 3 miliardy dolarów.